بلاگ

آی‌مک ۲۷ اینچی احتمالا با پنل LCD و رنگ‌های متنوع راهی بازار می‌شود

به گفته منابع صنعتی آشنا به بازار، آی‌مک ۲۷ اینچی آینده اپل از نمایشگر مینی LED بهره نخواهد برد و کوپرتینویی‌ها یکبار دیگر از پنل LCD در آن استفاده خواهند کرد. همچنین گفته می‌شود این دستگاه مانند مدل ۲۴ اینچی در رنگ‌های مختلفی روانه بازار خواهد شد.

در گزارش منتشر شده توسط دیجی‌تایمز آمده است که هرچند تاکنون شایعاتی در مورد نسل بعدی آی‌مک ۲۷ اینچی با نمایشگر مینی LED شنیده شده، اما اپل یکبار دیگر به سراغ پنل LCD می‌رود.

آی‌مک ۲۷ اینچی

با این وجود، «راس یانگ» تحلیلگر معتبر نمایشگر در اوایل این ماه یکبار دیگر تاکید کرده بود که آی‌مک آینده از پنل مینی LED بهره می‌برد و از فناوری پروموشن پشتیبانی می‌کند و اکنون گزارش جدید دیجی‌تایمز با چنین ادعایی در تضاد است. این تحلیلگر حتی پس از گزارش دیجی‌تایمز نیز در توییت خود ادعا کرده که اپل از نمایشگر مینی LED بهره خواهد برد. با وجود تناقض بین این دو منبع معتبر، باید منتظر اخبار تکمیلی بیشتری درباره دستگاه آینده اپل باشیم.

هرچند گزارش امروز به عدم وجود پنل مینی LED اشاره دارد، اما ادعا می‌کند که نمایشگر LCD آن بهبود می‌یابد. در این گزارش آمده است:

تراشه‌های LED به کار رفته در این نمایشگر ۳۰ تا ۴۰ درصد نسب به مدل‌های قبلی افزایش می‌یابد که این امر باعث روشنایی بیشتر آن می‌شود.

عرضه آی‌مک ۲۷ اینچی در رنگ‌های مختلف

آی‌مک ۲۷ اینچی

همچنین در گزارش دیجی‌تایمز ادعا شده که اپل قصد دارد آی‌مک ۲۷ اینچی خود را در رنگ‌های مختلفی به بازار عرضه کند. با این وجود هنوز مشخص نیست که این دستگاه با رنگ‌هایی مشابه آی‌مک ۲۴ اینچی روانه بازار خواهد شد.

انتظار می‌رود آی‌مک پرو جدید در بهار سال ۲۰۲۲ و احتمالا در رویداد بهاری اپل معرفی شود. این مدل جایگزین آی‌مک ۲۷ اینچی فعلی خواهد شد که از جمله آخرین مدل‌های مک با پردازنده اینتل محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *