بلاگ

اولین دوره «جایزه ملی آبادیران» برگزار می‌شود

اولین دوره «جایزه ملی آبادیران» برگزار می‌شود

جایزه ملی «آبادیران» با عنوان «آبادینو» به همت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد مستضفان انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و دیگر نهادهای متولی آبادانی و پیشرفت کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، جایزه ملی «آبادیران»، گام دیگری در راستای حمایت از محصولات و خدمات دانش‌بنیان و فعالیت‌های جامعه نخبگانی و مردمی است که از طریق رفع نیازمندی‌ها، مسائل و چالش‌های مناطق کمتر برخوردار کشور به آبادانی و پیشرفت این مناطق کمک می‌کنند.

این جایزه با هدف شناسایی فعالان مردمی حوزه آبادانی و پیشرفت فناورانه به دنبال شناسایی فعال‌ترین و مؤثرترین بازیگران مردمی این عرصه در بخش‌های مختلف علمی، نخبگانی، شرکت‌ها، گروه‌های مردمی و جهادی و مسؤولیت اجتماعی است.

مخاطبان این جایزه در بخش‌های «شرکت‌های دانش بنیان، خلاق و فناور»، «اساتید»، «نخبگان و پژوهشگران»، «گروه‌ها و نهادهای مردمی و جهادی» و «مسؤولیت اجتماعی (وقف فناورانه)» خواهند بود.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکت‌کنندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در جایزه تا ۱۵ آذرماه به سایت برنامه ملی آبادیران به نشانی www.abaadiran.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۰۲۳۱۵۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *