بلاگ

شیائومی می بند 7 با نمایشگر بزرگتر و آلارم هوشمند از راه می‌رسد

براساس گزارش جدید «XDAdevelopers»، می بند 7 شیائومی ظاهرا قرار است علاوه بر پشتیبانی از برخی فعالیت‌های ورزشی از ایروبیک تا زومبا، از نمایشگر بزرگتر و همیشه روشن (Always On Display) بهره ببرد و با قابلیت‌های جدیدی از جمله آلارم هوشمند و پشتیبانی از GPS در دسترس کاربران قرار گیرد.

می‌بندهای شیائومی یکی از مقرون به صرفه‌ترین و محبو‌ب‌ترین ردیاب‌های تناسب اندام در بسیاری از بازارها هستند که طرفداران خودش را دارد. حدود یک سال قبل این شرکت می بند 6 را به بازار عرضه کرد و اکنون ظاهرا نوبت به نسل بعدی آن رسیده است.

برخی مشخصات فاش شده می بند 7 شیائومی

براساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده می بند 7 با اسم رمز «L66» و شماره مدل M2129B1 و M2130B1، از نمایشگر بزرگتر با وضوح 490 در 192 پیکسل همیشه روشن بهره خواهد برد و مجهز به مجموعه‌ای از فعالیت‌های ورزشی از ایروبیک تا زومبا خواهد بود. همچنین گفته می‌شود می بند 7 از GPS پشتیبانی خواهد کرد.

در اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در مورد می بند جدید شیائومی به این موضوع اشاره شده که می بند 7 مجهز به ویژگی هشدار هوشمند خواهد بود که به صورت خودکار کاربر را از خواب سبک، 30 دقیقه قبل از آلارم از پیش تعریف شده بیدار می‌کند. به علاوه مچ‌ بند جدید شیائومی با حالت ذخیره انرژی،‌ طول عمر باتری بهبود یافته‌تری خواهد داشت.

در حال حاضر، هنوز خبری در مورد تاریخ معرفی و عرضه می بند 7 شیائومی منتشر نشده است. می بند 6 در ماه مارس سال گذشته معرفی شد و در نتیجه انتظار می‌رود طی روزهای آتی خبرهای بیشتری در مورد نسل جدید می بند شیائومی به اشتراک گذاشته شود.

درنهایت باید دید شیائومی نسل جدید می بند خود را با چه مشخصاتی و در چه تاریخی معرفی و در نهایت در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *