بلاگ

جدیدترین طرح‌ شماتیک آیفون 14 پرو از حاشیه‌های کم اطراف نمایشگر حکایت دارد

از قرار معلوم شایعات و افشاگری‌های محصولات اپل بی‌پایان هستند زیرا طبق طرح‌ اتوکد منتشر شده در توییتر، گوشی آیفون 14 پرو حاشیه باریک‌تری در مقایسه با نسل کنونی خود خواهد داشت. این طرح‌ با کنار هم قرار دادن دو مدل مشابه از دو نسل به وضوح مشخص می‌کند که از حاشیه کناری نسل جدید با ظرافت کاسته شده است.

البته این تفاوت موردی نیست که در نگاه اول به چشم بیاید اما اگر آن را در کنار تغییرات دیگری مانند تبدیل شدن ناچ بزرگ نسل قبلی به دو حفره کوچک‌تر قرار دهیم، می‌بینیم که ناحیه دیداری نمایشگر به شکل موثری بزرگ‌تر شده است. با این حال شاید الان برای این نتیجه‌گیری کمی زود باشد.

حاشیه تصویر کمتر آیفون 14 پرو نسبت به نسل پیشین

هرچند که طرح اتوکد مذکور اولین نمونه‌ در این زمینه نیست و پیش‌تر هم شاهد رندرهای پرجزئیات مبتنی بر اتوکد بوده‌ایم؛ رندرهایی که در آنها با ابعاد دقیق مشخص شده آیفون 14 پرو در مقایسه با نسل پیشین خود کمی ضخیم‌تر است و از لحاظ پهنا و درازا تغییر چندانی نداشته است.

سایر اطلاعات تازه از سری آیفون 14

حال با کنار هم قرار دادن تمامی طرح‌ها و شایعات منتشر شده متوجه می‌شویم که اکثر این اطلاعات ناقض یکدیگر نیستند و اکنون می‌توانیم با اطمینان بیشتری در خصوص برنامه‌های اپل برای سری آیفون 14 گمانه‌زنی کنیم.

حاشیه تصویر کمتر آیفون 14 پرو نسبت به نسل پیشین

سری آیفون 14 در زمینه ابعاد با دو نمایشگر 6.1 اینچی و 6.7 اینچی در هر دو مدل معمولی و پرو عرضه خواهد شد، همچنین این امکان وجود دارد طراحی جدید بدون ناچ اپل تنها به صورت اختصاصی در مدل‌های پرو استفاده شود.

مورد دیگر نیز این است که به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر محصولات اپل تمامی مدل‌های سری 14 به فوکوس خودکار دوربین سلفی مجهز خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *