رپورتاژ

کاشت ابرو با ماندگاری دائم با بهترین دکتر کاشت ابرو در تهران

معمولاً ابتدا از بیمار خواسته می شود تا ابرویی که به عنوان ابروی دلخواه شناخته می شود را بازسازی کند. سپس تلاش می‌شود تا ورودی‌های فعالی از بیمار برای انتخاب ابروی دلخواه، ابروی ایده‌آل و ابروی فردی داشته باشد. شکاف بین انتظار و نتیجه را از بین می برد که منجر به رضایت بیشتر بیماران در آینده می شود. الگوهای ابروی پیش‌بریده نیز موجود است، اما معمولاً ترجیح داده نمی‌شوند، زیرا منجر به تشکیل ابروهایی با زیبایی کمتر می‌شود.

برای اطمینان از تقارن ابروها باید احتیاط خاصی انجام شود. پس از تکمیل فرم، ابروی معمولی را در یک طرف علامت بزنید. سپس این علامت گذاری با اعمال فشار متوسط ​​به یک پد تلفا استریل منتقل می شود که سپس در امتداد نشانه ها بریده می شود و یک قالب به دست می آید. سپس به صورت افقی برعکس می شود و روی ناحیه مقابل ابرو در ارتفاع و موقعیت دلخواه قرار می گیرد و ابروی جدید علامت گذاری می شود.

از آنجایی که یک عصب وجود ندارد که ابرو را تامین کند، یک بلوک عصبی منفرد برای بیهوش کردن ابرو کامل ممکن نیست. دکتر کاشت ابرو در تهران  معمولاً توسط اعصاب فروتروکلئر، فوق تروکلر، فوق اوربیتال، اشکی و زیگوماتیک-تمپورال عصب دهی می شود. بهتر است با انفیلتراسیون لیگنوکائین بلوک حلقه و بوپیواکائین با آدرنالین داده شود تا اثر فوری و طولانی داشته باشد. برای جلوگیری از تورم پلک پس از عمل، استفاده از تامسانس به حداقل مقدار محدود شده است. نوار فشاری درست زیر ابرو روی پلک اعمال می شود تا تورم بعد از عمل کاهش یابد.

تجهیزات فنی به روز

همه بیمارستان‌ها دارای قابلیت‌های فنی یکسانی در زمینه تشخیص و روش‌های جراحی نوآورانه به کمک رایانه نیستند. پیشرفت پزشکی سریعتر از همیشه در حال پیشرفت است و دائماً نوآوری های فنی را ایجاد می کند که با سرمایه گذاری های سرمایه بر همراه است. بنابراین امکان ندارد که هر کلینیک همیشه به روز باشد. این جنبه نیز بسته به بیماری می تواند تفاوت زیادی برای بیمار ایجاد کند. این موضوع می تواند جان انسان ها را نجات دهد، چه در مورد روش های تشخیصی یا جراحی.

قبلاً از فلپ جزیره‌ای شریان گیجگاهی سطحی مویی که منجر به پیوند ابرو و نوار کامل می‌شد که باعث رشد ضعیف می‌شد استفاده می‌شد. پیوند واحد فولیکولی (FUT) برای مدت طولانی با استفاده از پیوند تک مو برای کاشت ابرو استفاده شده است با این حال، با ظهور رو به رشد استخراج واحد فولیکولی (FUE)، پیوند ابرو را می توان به راحتی بدون هیچ گونه ناراحتی بخیه و با حداقل زمان از کار افتادگی انجام داد. از کاشت موی مصنوعی برای بازسازی ابرو استفاده شده است، به خصوص در مواردی که ناحیه اهدا کننده در دسترس نباشد، به عنوان مثال، آلوپسی یونیورسالیس. با این حال، نویسنده ترجیح می دهد به دلیل خطر واکنش جسم خارجی از آنها استفاده نکند. که باعث ایجاد زخم دائمی در ناحیه می شود و تأثیر روانی بیشتری نسبت به نداشتن یا کم پشت بودن ابرو بر جای می گذارد. در صورت محدود بودن در دسترس بودن ناحیه اهداکننده، ترجیحاً فقط تکنیک های استتار انجام شود.

ابروی ایده آل، ابرویی است که با در نظر گرفتن ویژگی های ذکر شده در صورت ایده آل، یعنی صورت بیضی شکل کشیده می شود. با این حال، ابرو قرار است با توجه به شکل صورت فردی باشد. مفهوم اصلی این است که بخش افقی بیشتری برای گردتر نشان دادن صورت بلند و جهت گیری عمودی بیشتر برای ایجاد توهم طول در صورت های گرد داشته باشیم.

صورت بیضی به ابروهای ایده آل با زاویه نرم نیاز دارد. هدف در صورت گرد، بلندتر نشان دادن آن است که با ابروهای قوس بلندی که اوج آن به سمت انتهای ابرو به بیرون کشیده شده و دم کوتاه نگه داشته می شود، به دست می آید. از انحنای ملایم ابرو جلوگیری می شود. صورت بلند باید ابروهای صاف داشته باشد تا صورت کوتاه‌تر به نظر برسد. هدف در صورت مربعی نرم کردن یا متعادل کردن خط فک قوی است. ابرو باید با کمی انحنا شروع شود و سپس زاویه بیشتری برای متعادل کردن آن اضافه کند. قله باید مستقیماً بالای مربع فک باشد و خط فک قوی تر، قله باید مشخص تر باشد.

شایع‌ترین نشانه‌های کاشت ابرو، لوازم آرایشی مانند عدم وجود مادرزادی یا پوشش ناکافی، داشتن یک ابرو معمولی که نیاز به رنگ تیره‌تر دارد یا ابرو ناهموار با عدم وجود قسمت سوم جانبی یا داخلی است. سایر نشانه های رایج عبارتند از تریکوتیلومانیا، اسکار ناشی از ضربه، سوختگی یا تومور، آلوپسی آره آتا پایدار، ماداروز ناشی از کم کاری تیروئید، جذام و غیره

کاندیدای مناسب کسی است که انتظارات واقع بینانه داشته باشد، محدودیت های تراکم به دست آمده را درک کند، نقصی آشکار نسبت به اهداف صرفاً زیبایی و بیماری پایدار یا درمان شده دارد.

بیمار باید در مورد حد تراکم به دست آمده در یک جلسه و نیاز به تکرار جلسه در صورت عدم دستیابی به تراکم مورد نظر مشاوره شود. همچنین باید در مورد نیاز به انجام آرایش با استفاده از مداد ابرو برای بهبود نتایج به دست آمده به بیمار مشاوره داده شود. علاوه بر این، در 10 تا 15 درصد فولیکول‌ها مقداری جهت‌گیری نادرست وجود خواهد داشت و به‌طور مرتب نیاز به پیرایش (در بیشتر موارد هر دو هفته یکبار) است. با این حال، نرخ رشد ممکن است با زمان به دلیل تسلط همزمان گیرنده هماهنگ شود

هیچ آزمایش خون خاصی قبل از عمل لازم نیست به جز رد کردن عفونت های ویروسی منتقله از طریق خون مانند HIV، هپاتیت B و C. برای جلوگیری از هرگونه آنافیلاکسی باید آزمایش حساسیت بیهوشی انجام شود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت الو پزشک مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *